Hakkımızda

Gönül Polat Organizasyon
Gönül Polat Organizasyon

HAKKIMIZDA

Gönül Polat  Organizasyon olarak uzun yıllardır  sektörde edinmiş olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübelerimiz ile  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız kalite ve profesyonellikten ödün vermeyerek uzun yıllardır sektörde hizmet göstermektedir. 

Hizmet vermiş olduğumuz başlıca alanlar; Fuar Hostesleri, Fuar Organizasyon Hizmetleri, Fuar Catering, Mağaza Açılışları, Karşılama Hostesleri, Tanıtım Hostesleri, Market Aktiviteleri, Fuar  Standı  alanlarında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Gönül Polat Organizasyon

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gönül Polat Organizasyon olarak, müşterilerimizin isteklerini karşılarken kalite politikamızdan da ödün vermiyoruz. Uzun yılların tecrübesi ile size özel tasarımlar ile özel günlerinizde yanınızdayız. Taleplere en doğru ve en hızlı şekilde cevap veren ekibimiz ile birlikte profesyonelliği esas alarak hizmet sunmaktayız. 

Kaliteli malzemeler ve çeşitli uzman ekiplerimiz ile organizasyon çalışmalarımızı gerçekleştirirken, kendimizi sadece bir organizasyon şirketi olarak görmüyor müşterilerimizin özel anlarına tat ve doku katan bir oluşum olarak görüyoruz. Bu sebeple müşteri memnuniyetini ilkemiz olarak benimseyerek; hostes & model, catering, kokteyl, müzik, ekipman ve çalışanlarımıza kadar organizasyonlarınızın gerekli hazırlıklarını sağlarken size de anın tadını çıkarması kalıyor.

 

Teklif Al